Na przestrzeni ostatnich lat wśród młodzieży szkolnej zapanowała moda na spożywanie napojów energetycznych. Potwierdzają to przeprowadzone badania przez Instytut Matki i Dziecka w Warszawie oraz Uniwersytet Warszawski w 2022 roku. Próba badawcza…
Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. prof. Stanisława Bąka w Grębowie
Na przestrzeni ostatnich lat wśród młodzieży szkolnej zapanowała moda na spożywanie napojów energetycznych. Potwierdzają to przeprowadzone badania przez Instytut Matki i Dziecka w Warszawie oraz Uniwersytet Warszawski w 2022 roku. Próba badawcza…