W czwartek, 9 października, uczniowie klas 4a i 4b mieli przyjemność uczestniczyć w wyjątkowej lekcji przyrody, którą poprowadziły panie leśnicze z Nadleśnictwa Rozwadów. Podczas zajęć uczniowie poznali warstwową budowę lasu, dowiedzieli się więcej o świecie roślin i zwierząt jesienią, a także o zasadach grzybobrania i rozpoznawania grzybów jadalnych oraz trujących. Dużą atrakcją były przyniesione przez panie okazy wypchanych zwierząt, m.in. jenota, sowy i borsuka. Uczniowie mogli również wziąć udział w grze memo o tematyce leśnej, która sprawiła im wiele radości. Lekcja była bardzo ciekawa, a uczniowie z dużym zainteresowaniem brali w niej udział.












