Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. W piątek 26 stycznia 2018 roku w szkole filialnej w Zapoledniku  odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyli uczniowie klas I – III. Na ten dzień sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Uczniowie przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Przy błysku  oświetlenia i dźwiękach największych przebojów, prezentowanych przez DJ, wszyscy bawili się doskonale, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Podczas imprezy odbywały się także konkursy, w których uczniowie chętnie brali udział, wykonywali różnorodne zadania bawiąc się przy tym doskonale. W przerwach uczniowie mogli posilić się pizzą i słodkościami przygotowanymi przez rodziców. Choć wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili i tańcom nie było końca, to czas dobrej zabawy upływał szybko. Na pewno tegoroczny bal będzie niezapomniany,  a uczniowie już nie mogą doczekać się kolejnego.