Dnia 12 marca 2019 roku uczniowie klas IV a i IV b wraz z wychowawczyniami: Panią Sabiną Gortych  i Barbarą Bożek oraz Panią Agnieszką Sonką uczestniczyli w wycieczce do Rzeszowa, gdzie głównym punktem wyjazdu był udział w zajęciach sportowych w Parku Trampolin (JumpWorld). Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrażeń. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, uczniowie korzystali z szeregu atrakcji, m.in. basenów wypełnionych gąbkami, koszów do wsadów, trampolin sportowych oraz strefy akrobatycznej i walce gladiatorów. Dużą niespodzianką była obecność jednego z braci Kłeczek – Finalisty Programu „Mam Talent”, który uczył dzieci skoków z elementami akrobatycznymi takimi jak salta czy twisty. Pobyt w Parku JumpWorld sprzyjał wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, integracji oraz rozwijania zainteresowania sportem, a przede wszystkim uświadomił uczniom, iż skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie rozwijające ogólną sprawność fizyczną.