W dniach 25-27 września odbyła się wycieczka do Zakopanego, wzięli w niej udział uczniowie klasy VI SP oraz III LO. Pierwszym z punktów wycieczki był Niedzicki zamek, po poznaniu historii tego zabytku grupa udała się na rejs statkiem. Następną atrakcją był wjazd kolejką na Butorowy Wierch, mimo niesprzyjających warunków pogodowych wszyscy podziwiali otaczający krajobraz. Następnego dnia, cała grupa udała się w góry, celem była Kopa Kondradzka, do której każdy szczęśliwie dotarł. Wieczorem w ramach wypoczynku po ciężkiej wyprawie, był czas na baseny termalne. W ostatni dzień uczestnicy wycieczki spacerowali po Krupówkach.   

                                                                                                                                                                                    JULIA BABRAJ  KL. III LO