W dniach 08 – 10 czerwca 2022 r. klasy  IV a i IV b wraz z opiekunami J. Babrajem, G. Czerepakiem, W. Kolano i A. Sokół uczestniczyły w wyjeździe do Zakopanego. Wycieczka obejmowała szereg atrakcji: wyjazd kolejką gondolową na Gubałówkę, spacer główną ulicą Zakopanego – Krupówkami, zwiedzanie Wielkiej Krokwi – największej skoczni narciarskiej w Polsce. Uczniowie przeszli szlakiem Doliny Białego i Strążyską w kierunku wodospadu Siklawa. Po męczącej wyprawie uczniowie relaksowali się w Termach Szaflary. Kolejny dzień to podziwianie pasma górskiego Pienin z perspektywy Zamku w Niedzicy i rejsu statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim. Zwieńczeniem 3 – dniowego wyjazdu była wizyta w ZOO w Krakowie, jednym z najpiękniejszych, które zachwyca mnogością gatunków i roślin. Uczniowie, entuzjastycznie nastawieni do kolejnych wypraw, bezpiecznie wrócili do domów.