18 maja 2018 r. uczniowie klasy II b gimnazjum uczestniczyli w wyprawie do parku linowego „Leśny Tabor” w Niechobrzu koło Rzeszowa. Ośrodek proponuje w swojej ofercie: paintball, tyrolki, zorbing, laser tag. Usytułowany na zboczu góry łączy w sobie bieszczadzką atmosferę z rozrywką fizyczną. Trasa parku linowego składa się z 17 przeszkód zawieszonych pomiędzy pniami wysokich buków. Dodatkową atrakcję stanowi „Podwójny Tyrol” czyli 4 długie na 90 metrów widokowe „zjazdy tyrolskie” rozciągnięte nad byłym stokiem narciarskim. Mimo niesprzyjającej aury przemoczonym „do suchej nitki” uczestnikom dopisywała pogoda ducha. Ekstremalne warunki wyzwoliły w uczniach chęć rywalizacji i sprawdzenia siebie podczas pokonywania przeszkód w parku linowym. Spragnieni przygód podjęli sie stawianym im przez pogodę wyzwaniom, bezpieczni i szczęśliwi powrócili do domów. Organizatorm wyjazdu była wychowawczyni klasy II b/G p. Lucyna Skóra.