15 listopada 2019 r. uczniowie klasy IV SP i V b SP wraz z rodzeństwem i rodzicami uczestniczyli w wycieczce do Kopalni Soli w Bochni. W ramach  zwiedzania kopalni uczniowie odbyli  niezwykłą podróż w czasie. Część trasy  pokonali podziemną kolejką. Kopalniana winda, która zwozi turystów ponad 200 metrów pod ziemię jest pierwszym etapem tej podróży, drugim zaś to przejście przez niezwykły wehikuł czasu, który przenosi zwiedzających do czasów Bolesława Wstydliwego i księżnej Kingi. Przewodnikom w opowiadaniu o historii kopalni pomagają polscy królowie, żupnicy genueńscy, a także duch Cystersa – mnicha z którego zakonem wiąże się powstanie kopalni w Bochni. Jednak głównym celem wycieczki było widowisko „DISNEY ON ICE – Moc jest w Tobie”. Miejscem występu była Krakowska Tauron Arena. W pięknej scenerii i choreografii grupa nagradzanych łyżwiarzy przedstawiła zapierający dech w piersiach spektakl na lodzie. Pojawiły się postacie z bajek Disney między  innymi  „Pięknej i Bestii”, „Małej Syrenki”, „Vaiany”, „Krainy Lodu” oraz historia o prawdziwej miłości w opowiadaniu Elzy i Anny. Przedstawienie pozostawiło w pamięci uczestników wycieczki wiele niezapominanych i cudownych wspomnień. Organizacją wyjazdu zajęły się p. Joanna Nieradka i Barbara Bożek.