W dniu 2 października 2019 r. Szkolna Komisja Wyborcza w składzie: Aleksandra Nieradka i Oliwia Pawłowska z klasy VIII B SP, przeprowadziłą wybory do Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół Ogólnokształcacych im. prof. Stanisława Bąka w Grębowie. W wyborach wzięli udział uczniowie klas od IV – VIII Szkoły Podstawowej oraz uczniowie klas I – III Liceum Ogólnokształcacego. Uprawnionych do głosowania było 262 uczniów ZSO w Grębowie.

Przewodniczącym Samorzadu Uczniowskiego ZSO w Grębowie został Sebastian Bożek – uczeń klasy I a LO.

Przewodniczacą SU Liceum Ogólnokształcacego została Emilia Paterek – uczennica klasy I b LO. Członkami SU LO, którzy będą wspierać działania Emilki zostali: Lidia Zięba (klasa I b LO) i Michał Barnaś (klasa I a LO).

Przewodniczacą SU Szkoły Podstawowej została Wiktoria Weiss – uczennica klasy VIII b SP.  Członkiem SU SP jest Nikola Gortych (klasa VIII b SP).

Wszystkim kandydatom serdecznie dziękujemy, życzymy owocnej pracy i realizacji programu wyborczego.