Z okazji Światowego Dnia Zwierząt w naszej szkole zorganizowano zbiórkę na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt w Tarnobrzegu. Akcja trwała od 4 do 29 października. Inicjatywa wsparcia bezdomnych zwierząt przed nadchodzącą zimą spotkała się z bardzo życzliwym przyjęciem. Uczniowie przynosili nie tylko karmę suchą i mokrą, ale także ręczniki i ciepłe koce. Wśród darów znalazły się także miski, obroże, smycze a nawet zabawki i pluszaki dla naszych czworonożnych przyjaciół. Wszystko to zostało przekazane do schroniska prowadzonego przez Tarnobrzeskie Stowarzyszenie „Chrońmy Zwierzęta”. Podczas naszej wizyty w schronisku pracownicy opowiedzieli nam o zwierzakach tam przebywających oraz „zaprosili” nas do kociarni. Radości i uśmiechów nie było końca ! Akcję prowadziła p. Monika Duda.

W imieniu zwierzaków dziękujemy za pomoc i zaangażowanie !