18 czerwca 2019 r. odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Grębowie, czyli trzecioklasistów gimnazjum i ósmoklasistów szkoły podstawowej. Akademię pożegnalną przygotowały klasy siódme. Poza częścią artystyczną, było przemówienie Pani Dyrektor Krystyny Chmury oraz w imieniu wszystkich absolwentów gimnazjum podziękowania złożyli Aleksandra Blicharczyk i Mikołaj Motas. Wyrazy wdzieczności w imieniu klas ósmych przedstawili Magdalena Baran, Agata Dębowska i Sebastian Bożek. Jako niespodziankę młodsi koledzy przygotowali prezentację multimedialną przedstawiającą najważniejsze wydarzenia z życia szkolnego odchodzących uczniów. W trakcie uroczystości zostały wręczone nagrody książkowe dla wyróżniających się uczniów, którzy otrzymali świadectwo z czerwonym paskiem, czyli średnią ocen powyżej 4,75. Na zakończenie spotkania  klasy siódme podarowały starszym kolegom pamiątkowe, własnoręcznie wykonane serduszka i słodycze.

Po dopełnieniu formalności związanych z rekrutacją do szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych – czas rozpocząc wakacje.

Życzymy wspaniałych, bezpiecznych i wesołych wakacji.