22 czerwca 2018 r. po uroczystej mszy świętej odbyło się zakończenie roku szkolnego 2017/18. Na Sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie i ich wychowawcy oraz nauczyciele całego Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Grębowie. Promocję do następnej klasy otrzymali wszyscy uczniowie z klas IV – VII SP (169 osób), II – III Gimnazjum (120 osób) oraz I – III LO (73osób). Wśród 362 uczniów świadectwo z czerwonym paskiem oraz Dyplom za średnią  ocen powyżej 4,75 i wyżej oraz wzorowe zachowanie otrzymało ze szkoły podstawowej 60 uczniów, gimnazjum 27 oraz 43 z liceum ogólnokształcącego. Siedmiu uczniów szkoły podstawowej oraz dwóch gimnazjalistów otrzymało Dyplom za 100 % frekwencję.

Każdy rok szkolny to czas wytężonej pracy, wysiłku, ale także sukcesów i radości. Są one zasługą zarówno Was Drodzy Uczniowie, jak i Waszych Nauczycieli, którzy przekazując swoją wiedzę, pasję i ciekawość świata uczą wartości, zasad moralnych i wszystkiego, co potrzebne jest w dorosłym życiu.
Z okazji zakończenia roku szkolnego życzymy Nauczycielom, Wychowawcom, całemu Gronu Pedagogicznemu i wszystkim Pracownikom szkoły wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.

Wam Drodzy Uczniowie,
z całego serca gratuluję osiągnięcia, jakim jest zakończenie kolejnej klasy. Jesteście mądrzejsi i bogatsi o dorobek zgromadzony w czasie całego minionego roku szkolnego.  Jest się z czego cieszyć – zasłużyliście na wspaniały odpoczynek wakacyjny!
Wykorzystajcie dobrze letnie miesiące – oglądajcie przyrodę, uprawiajcie sporty, zwiedzajcie nowe miejsca, znajdźcie też czas na czytanie książek. Życzę Wam niezapomnianych  wakacji, spędzonych ciekawie, przyjemnie i zdrowo. Obyście w kolejnym roku szkolnym wrócili z zapasem sił, gotowi do podjęcia nowych zadań, realizacji marzeń i planów.
Do zobaczenia we wrześniu!

Dyrektor Szkoły

Krystyna Chmura