Zabawa w udawanie czyli teatr w klasie I a Szkoły Filialnej w Zapoledniku. Dzisiaj teatr przeniósł się do sali lekcyjnej pierwszoklasistów. Mali aktorzy z klasy I a, zagrali role ulubionych bohaterów z bajek lub wymyślonych przez siebie postaci. Pomysł bycia prawdziwymi aktorami bardzo się spodobał, dzieci otworzyły wyobraźnię oraz szafy pełne ubrań i przygotowały ciekawe, pełne fantazji stroje. Był Pirat z Nibylandii, Bob, Mała Piratka, Kotek, Wróżka Cyganka, Pani Wiosna, Hermione z „Harrego Pottera”, Juliusz Cezar, Piłkarz z Zaczarowanej Wyspy, Księżniczka z Magicznej Krainy, Kobieta Kot, Szeryf z Dzikiego Zachodu, Człowiek Pająk, Moon Drop. Aktorzy świetnie odegrali swoje role i z powrotem zostali Hanią, Amelką, Maksem, Tomkiem, Alanem, Alicją, Nikolą, Dawidem, Remkiem, Nikosiem, Zuzią, Gabrysiem, Adasiem, Brajanem, Nadią i Blanką. Kreatywność dzieci została pobudzona przez  wychowawczynię Panią Annę Rędzię.