Dzięki Państwa wsparciu i zaangażowaniu Rodzina Pani Marceliny z Przemyśla, może przeżyć prawdziwe święta Bożego Narodzenia, otrzymawszy paczki zorganizowane przez Darczyńców – Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Grębowie przy współpracy z Centrum Psychologii i Psychoterapii Euro – Medica w Tarnobrzegu. Udało się spełnić trzy kluczowe potrzeby, które rodzina wymieniła w opisie. Paczkę monitorował wolontariusz. Każde pudełko opisane było kodem rodziny. Pomoc Państwa wywołała dużo radości, a na twarzy Oktawii i Anieli pojawił się przepiękny uśmiech. Mama dziewczynek nie nadążała nawet wzrokiem za nimi. Najciekawiej było, jak rozrywały paczkę, a tam niespodzianka – prezent dla mamy. Z prędkością światła biegały od jednej paczki do następnej i krzyczały ze szczęścia -„która nasza?”
Dziękuję wszystkim Darczyńcom z całego serca i pragnę również w imieniu wolontariuszy złożyć życzenia ciepłych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych sukcesów w nadchodzącym Nowym 2022 roku.

Dziękuję Joanna Kozieł