Dnia 13 pażdziernika 2017 r. po raz kolejny Wójt Gminy Grębów Kazimierz Skóra wręczył Stypendia najzdolniejszym uczniom naszego Liceum Ogólnokształcącego. Wyróżnienia otrzymało 40 uczniów. Stypendium może uzyskać każdy uczeń, który na koniec poprzedniego semestru otrzymał średnią ocen powyżej 4,75 lub został laureatem konkursu na szczeblu wojewódzkim ewentualnie finalistą etapu centralnego.

Wykaz stypendystów w I semestrze roku szkolnego2017/18

Klasa I LO: Bednarczyk Patrycja, Dec Aleksandra, Drelich Patrycja, Idec Amadeusz, Kopeć Paulina, Nowak Zuzanna, Pędziwiatr Patrycja, Rębisz Sylwia, Rutyna Dawid, Stępień Judyta, Wianecka Agata.

Klasa II LO: Buława Julia, Buława Klaudia, Ciba Judyta, Cygan Magdalena, Dąbek Wioletta, Hadryś Piotr, Idec Kinga, Jarosz Gabriela, Kotwica Sylwia, Kuchta Jakub, Matyka Diana, Piszka Magdalena, Sabat Tomasz, Wasilewska Dominika, Wilk Aleksandra.

Klasa III LO: Babraj Julia, Czernecka Izabela, Drelich Adrian, Dul Jakub, Dul Julia, Dul Łucja, Gugała Robert, Janeczko Agnieszka, Kopeć Agnieszka, Mierzwa Magdalena, Nowak Wiktoria, Rędzia Patrycja, Samołyk Karolina, Stadnik Gabriela.