19 marca 2018 r. odbyło się uroczyste spotkanie uczniów liceum ogólnokształcącego oraz klas trzecich gimnazjum z Wójtem Gminy Grębów Kazimierzem Skórą. Okazją do spotkania było wręczenie stypendium najzdolniejszym uczniom naszego liceum ogólnokształcącego. W drugim semestrze roku szkolnego 2017/2018 takie stypendium otrzymało 30 uczniów. Wszyscy wyróżnieni uzyskali w minionym semestrze szkolnym średnią ocen powyżej 4,75.

Wykaz stypendystów 

Klasa I LO: Bednarczyk Patrycja, Dec Aleksandra, Drelich Patrycja, Kułaga Szymon, Nowak Zuzanna, Pędziwiatr Patrycja, Rębisz Sylwia, Rutyna Dawid, Stępień Judyta, Wianecka Agata, Wilk Piotr

Klasa II LO: Buława Julia, Buława Klaudia, Hadryś Piotr, Idec Kinga, Matyka Diana, Pliszka Magdalena, Sabat Tomasz, Wasilewska Dominika, Wilk Aleksandra

Klasa III LO: Drelich Adrian, Dul Łucja, Dul Jakub, Gugała Robert, Janeczko Agnieszka, Kopeć Agnieszka, Mierzwa Magdalena, Nowak Wiktoria, Rędzia Patrycja, Stadnik Gabriela