W dniu 12 października 2020 r. wyróżnieni uczniowie Liceum Ogólnokształcącego otrzymali Stypendium Wójta Gminy Grębów. Wśród  74 uczniów naszego liceum stypendium zostało przyznane 36 osobom. Poza wysoką średnią ocen powyżej 4,75 nagrodzeni byli również laureatami wielu konkursów ogólnopolskich. W imieniu tegorocznych stypendystów podziękowania złożyli uczniowie klasy III LO Maria Żaczek i Adam Barnaś. Dziękowali Panu Wójtowi za kontynuowanie tej szlachetnej inicjatywy, jaką jest nagradzanie najzdolniejszych uczniów. Podkreślali, że liceum to ważny etap w ich życiu. To czas zdobywania wiedzy, umiejętności i kompetencji potrzebnych w budowaniu przyszłej kariery. To także okras rozwijania pasji i talentów. To właśnie dzięki inicjatywie stypendialnej możemy realizować swoje marzenia i obiecujemy nie zawieść zaufania i wiary w nasze możliwości. Niech nasza radość, uśmiech, a także ciągły osobisty rozwój, będzie największym dowodem wdzięczności z naszej strony.

W I semestrze roku szkolnego 2020/2021 stypendium otrzymali następujący uczniowie:

KLASA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACEGO:

  1. Bąk Adrian  2. Bobrowska Aleksandra  3. Dec Gabriela 4. Frącz Kinga   5. Janeczko Karolina 6. Nieradka Aleksandra 7. Sądaj Aurelia 8. Sawicka Kamila 9. Weiss Wiktoria

KLASA II A LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACEGO:

  1. Barnaś Paweł 2. Barnaś Michał 3. Bożek Sebastian 4. Chmielowiec Karolina 5. Chmielowiec Martyna 6. Drozd Katarzyna 7. Janeczko Katarzyna 8. Januszczak Anna 9. Kochańczyk Wiktoria 10. Kos Natalia 11. Nieradka Oliwia 12. Nurzyński Tymoteusz 13. Rutyna Justyna 14. Rutyna Przemysław  15. Sączawa Karolina  16. Tryk Dominika  17. Wroński Damian

KLASA II B LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO:

  1. Gortych Martyna 2. Kędzia Julia  3.  Paterek Emilia 4. Rutyna Dominika 5. Stępień Patryk  6. Sądaj Jakub 7. Zięba Lidia

KLASA III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACEGO:

  1. Barnaś Adam 2. Żaczek Maria