W dniu 13 października 2021 roku po raz kolejny uczniowie Liceum Ogólnokształcącego otrzymali z rąk Wójta Gminy Kazimierza Skóry, stypendia za I semestr roku szkolnego 2021/2022. Warunkiem otrzymania stypendium jest średnia ocen wynosząca co najmniej 4,75 i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie. Stypendium może otrzymać nie tylko uczeń cieszący się wysoką średnią za poprzedni semestr, ale również posiadający szczególne osiągnięcia w określonej dziedzinie wiedzy. Dzięki niemu mają możliwość realizowania swoich pasji.

W I semestrze 2021/22 stypendium otrzymało 49 uczniów.

KLASA I LO

Dąbrowska Zuzanna, Duma Mateusz, Frącz Natalia, Gorczyca Amelia, Janeczko Michał, Matyka Sandra, Małecka Angelika, Mierzwa Roksana, Rutyna Nikodem, Pasek Maciej, Suduł Gabriel, Szewc Patryk, Szczepańska Karolina, Turek Tomasz, Wroński Szymon, Wójcik Małgorzata, Żak Oliwia.

KLASA II LO

Bąk Adrian, Dec Gabriela, Janeczko Karolina, Frącz Kinga, Nieradka Aleksandra, Kozieł Maciej, Sawicka Kamila, Sądaj Roksana, Weiss Wiktoria.

KLASA III A LO

Barnaś Michał, Barnaś Paweł,Chmielowiec Karolina, Chmielowiec Martyna, Drozd Katarzyna, Janeczko Katarzyna, Januszczak Anna, Kochańczyk Wiktoria, Kos Natalia, Nieradka Oliwia, Nurzyński Tymoteusz, Rutyna Justyna, Paterek Karol, Sączawa Karolina, Szewc Aleksandra, Tryk Dominika, Wroński Damian.

KLASA III B LO

Gortych Martyna, Kędzia Julia, Paterek Emilia, Rutyna Dominika, Sądaj Jakub, Stępień Patryk.