19 GRUDNIA 2018 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie zostały wręczone Stypendia Prezesa Rady Ministrów dla najlepszych uczniów. Takie stypendium może otrzymać tylko jeden uczeń ze szkoły,  Na Podkarpaciu stypendia  przyznano dla 224 osób.  Wsród nagrodzonych znalazł sie uczeń naszego Liceum Ogólnokształcącego TOMASZ SABAT z klasy III . Na spotkanie w Rzeszowie przybyła wojewoda podkarpacki Ewa Leniart i kurator oświaty Małgorzata Rauch, które wręczyły specjalne dyplomy potwierdzające to wyróżnienie.  Podkarpaccy stypendyści Premiera podkreślali, że warunkiem sukcesu jest dobra organizacja czasu i systematyczna praca. „Trzeba czasem zrezygnować z jakiejś przyjemności na rzecz tego, co jest ważniejsze”.

Tomaszowi i jego Rodzicom serdecznie gratulujemy i życzmy samych sukcesów na zbliżającej się maturze oraz dobrego wyboru szkoły wyższej.