W dniu 20 grudnia 2018 r. uczniowie klasy III b/G Emilia Paterek, Julia Kędzia, Oliwia Drozd, Dominika Rutyna oraz Patryk Stępień gościli u przedszkolaków w Wydrzy. Spotkanie odbyło się w ramach projektu edukacyjnego „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”, który trwa w przedszkolu cały rok. Uczniowie przebrani w stroje przypominające misie przybliżyli postać najmilszego wśród niedźwiadków „Kubusia Puchatka”. Słuchając historii związanych ze Stumilowym Lasem najmłodsi poznali ludzkie zmysły, kształty, kolory i zapoznali się z zasadami bezpiecznego zachowania w domu i na ulicy. Słuchanie bajek przeplatane było zabawami rytmicznymi m. in. „Jestem mały misio”, zabawa „Ciepło – zimno – szukamy misia”, „Spacer misiów”, „Leśne misie”. Podsumowniem spotkania była zabawa plastyczna – kolorujemy misia przy choince. Spotkanie odbywało się w bardzo radosnej, świątecznej atmosferze. Przedszkolaki zaprzyjaźniły się ze swoimi starszymi kolegami. Każdy chciał zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w misiowych strojach. Nad przygotowaniem i organizacją spotkania czuwała p. Lucyna Skóra.