29 kwietnia 2022 roku odbyła się uroczystość pożegnania klasy maturalnej. W akademii tak szczególnej i wyjątkowej uczestniczyli: Dyrekcja Szkoły, Wójt Gminy Grębów, Grono Pedagogiczne,  uczniowie klas licealnych, a przede wszystkim tegoroczni absolwenci. Apel rozpoczęto od przekazania młodszym kolegom i koleżankom Sztandaru Szkoły. Podziękowano uczniom klasy III b LO: Emilii Paterek, Dominice Rutynie oraz Patrykowi Stępniowi  za godne reprezentowanie podczas uroczystości szkolnych. Jednocześnie powołano nowych uczniów z klasy I LO do pełnienia tej zaszczytnej funkcji: Małgorzatę Wójcik, Wiktorię Baran, Patryka Szewca, Michała Janeczko oraz Amelię Gorczycę.           Następnie głos zabrali: Dyrektor Szkoły p. Krystyna Kozieja, Wójt Gminy Grębów p. Kazimierz Skóra – życząc dobrych wyników na maturze, wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów oraz dokonania właściwego wyboru dalszej drogi życiowej. Uczniowie klasy maturalnej Dominika Rutyna i Jakub Sądaj, w pięknych słowach podziękowali Dyrekcji szkoły, Panu Wójtowi, Gronu Pedagogicznemu, Wychowawczyni oraz całej społeczności szkolnej za wspólnie spędzone  lata. W czasie uroczystości zostały rozdane świadectwa z wyróżnieniem, które otrzymali: Martyna Gortych, Julia Kędzia, Emilia Paterek, Dominika Rutyna, Jakub Sądaj, Patryk Stępień, Lidia Zięba. Cała gala przeplatana była występami artystycznymi w wykonaniu uczniów klas licealnych. Akademię prowadzili reprezentanci klas III a: Dominika Tryk i Szymon Matyka. Uroczystość pożegnania maturzystów została przygotowana przez p. Krystynę Pliszkę.

                      Abiturientom życzymy powodzenia na maturze!