„Książka i możliwość czytania, to jeden z największych cudów ludzkiej cywilizacji.”

Maria Dąbrowska

8 lutego 2021 r. w Szkole Filialnej w Zapoledniku został rozstrzygnięty konkurs plastyczno – literacki pod hasłem „Polecam książkę – recenzja mojej ulubionej książki”. Był on skierowany do uczniów klas trzecich szkoły podstawowej. Celem konkursu było podniesienie poziomu czytelnictwa, rozwijanie pasji czytelniczych oraz zamiłowania do literatury, pobudzanie wyobraźni uczniów oraz ciekawości świata. Gratulujemy i doceniamy wkład pracy wszystkich uczestników. Podjęcie decyzji o wyborze najlepszych prac nie było łatwym zadaniem. Jednak jury  zdecydowało o przyznaniu następujących miejsc w konkursie bibliotecznym:

 

 

Klasa III a

I miejsce: Nieradka Zuzanna

II miejsce: Serafin Gabriela

III miejsce: Rydz Ewa

Klasa III b

I miejsce: Dul Amelia

II miejsce: Ciesielczyk Aleksandra

III miejsce: Fila Brian

Pozostali uczestnicy  otrzymali wyróżnienia i dyplomy oraz nagrody książkowe za udział w konkursie.