Otrzęsiny klasy pierwszej liceum ogólnokształcącego w bieżacym roku szkolnym 2018/2019 wypadły 5 października. Imprezę zorganizowała klasa druga liceum, która wszystko zaplanowała, podzieliła się obowiązkami i sprawnie poprowadziła. „Długo wyczekiwana była to impreza, a otrzęsiny starym zwyczajem muszą być”. Spotkanie zostało wystylizowane na show telewizyjne. Całość otrzęsin przeprowadzili Agata Wianecka i Kuba Mieszko. Pierwszoklasiści konkurowali w „Trudnych sprawach”, „Jeden z dziesięciu”, „Jaka to melodia”, „Koło Fortuny”, „Familiada”. Wszyscy doskonale sie bawili, konkurencje były bardzo zabawne, a zaproszeni goście mogli się odstresować. Swoją obecnością czas umiliły: p. dyrektor Krystyna Hadryś, wychowacy klas p. Alicja Sokół i Barbara Nowak. Pierwszoklasistom życzymy samych sukcesów w nauce oraz wielu miłych chwil spędzonych w naszej szkole.