Dnia 4 października 2017 r. w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klasy pierwszej liceum ogólnokształcącego. Impreza była przeprowadzona przez klasę II LO a jej motywem przewodnim był  dzień w cyrku. Barwne dekoracje i stroje oraz zaangażowanie całej klasy wraz z wychowawczynią p. Anną Dul wprowadziło wszystkich w klimat cyrku i świetny nastrój. Na początku pierwszaki musiały złożyć przysięgę, a później wykonywali przydzielone im zadania, które miały na celu przygotować ich do „licealnego” życia. Uczniowie stworzyli m. in. pokaz mody, rysowali wychowawcę klasy, rozwiązywali quiz o szkole, a na koniec sprawdzili swoją siłę przeciągając linę. Opuścili salę ubrudzeni i zmęczeni ale z uśmiechem na twarzy. Wspaniale przeszli test wytrzymałości i można powiedzieć, że są przygotowani do nauki w naszym liceum.

Organizatorzy klasa II LO z wychowawczynią p. Anną Dul