W ubiegłym tygodniu 4 października 2019 r. w Liceum Ogólnokształcącym miały miejsce otrzęsiny klas pierwszych. Po rozpoczęciu spotkania pierwszoklasiści złożyli uroczystą przysięgę ze ślubowaniem na sztandar szkoły i tym samym zostali oficjalnie przyjęci do społeczności uczniowskiej.

ŚLUBOWALI:

Aktywnie   i   odpowiedzialnie   uczestniczyć   w   zajęciach dydaktycznych   i  w życiu  szkoły,

Sumiennie uczyć się,

Dbać o piękno mowy ojczystej i wyrażać się w sposób kulturalny,

Troszczyć się o mienie, porządek i bezpieczeństwo w szkole,

Szanować poglądy i przekonania innych ludzi,

Tak  jak  nasz  patron,  Stanisław Bąk  być wiernym zasadzie „Labor omnia vincit” czyli „Praca Zwycięży Wszystko”.

Uczniowie musieli wykazać się nie tylko wiedzą o szkole, ale także talentem muzycznym,  kulinarnym  oraz sprawnością fizyczną. Starsi koledzy przygotowali szereg konkurencji, które potwierdzały ich gotowość do zabawy, ale również do współpracy. Międzyklasowe rozgrywki zakończyły się remisem. Nagrodą był dzień bez pytania. Uroczystość przygotowali uczniowie klasy drugiej pod kierunikem wychowawczyni p. Alicji Sokół.

Życzymy im samych sukcesów i wiele przyjemnych chwil w naszej szkole!