“Nauka to podróż, która trwa przez całe życie. Dla otwartych umysłów świat jest pełen pytań, na które warto poznać odpowiedzi.”
Jim Stovall

W dniach 09.03.2022 r. oraz 10.03.2022 r. odbył się w  Szkole Filialnej w Zapoledniku Ogólnopolski Konkurs Zuch skierowany do wszystkich głodnych wiedzy uczniów klas I-III. Zarówno test zintegrowany (sprawdzający umiejętności polonistyczne, matematyczne oraz przyrodnicze) jak i test z języka angielskiego wzbudziły duże zainteresowanie oraz pozwoliły wyłonić najzdolniejszych uczniów na szczeblu edukacji zintegrowanej. Ogółem do testów konkursowych przystąpiło 61 uczniów (41 osób wzięło udział w konkursie zintegrowanym i 20 osób w konkursie z języka angielskiego). Najlepsze wyniki oraz dyplom laureata w konkursie zintegrowanym uzyskali: Emilia Stadnik kl. II b, Hanna Szewc kl. II b, Szymon Wasyl kl. III a oraz Justyna Dul kl. III b  a w konkursie z języka angielskiego: Hanna Szewc kl. II b, Patryk Gorczyca kl. II a, Kevin Krasoń kl. II a, Kamila Kaczmarczyk kl. III b oraz Szymon Wasyl kl. III a.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów!