22 czerwca 2022r. odbyło się ognisko klasowe klasy III a wraz z rodzicami w stadninie koni w Wydrzy. Dzieci poznały historię stadniny, zostały oprowadzone przez właścicielkę po stajni i mogły pogłaskać konika. Ponadto obejrzały miejsca przystosowane do jazdy konnej i w jednym z nich miały przejażdżkę na koniu. Podczas trwania przejażdżki rodzice piekli kiełbaski pod czujnym okiem właściciela, który czuwał nad ogniem, dbał o kijki i wygodne miejsca siedzące dla całej grupy. Rodzice zapewnili jedzenie oraz napoje i lody dla uczestników spotkania. W otoczeniu ciepłej letniej przyrody rodzice wspominali początki edukacji dzieci i zastanawiali się nad minionym szybko czasem… Miła atmosfera, słoneczna pogoda i wakacyjny nastrój sprawiły, że wszyscy się zrelaksowali i odpoczęli. Opiekunem grupy była wychowawczyni pani Teresa Janeczko.