Szanowni Rodzice,  Drodzy Uczniowie  Absolwenci Klas Ósmych !

 W związku z dużym zainteresowaniem nauką w naszym Liceum, znaczącą  ilością podań do klas pierwszych,  które wpłynęły w ostatnich dniach,  podjęliśmy decyzję o poszerzeniu naszej oferty edukacyjnej  2022/2023.

Planujemy aby nauka odbywała się  w dwóch klasach, podjęliśmy starania   do utworzeniach   nowych  profili i rozszerzeń, które będą obowiązywać  od I klasy.  Będą  możliwe  rozszerzenia z przedmiotów; chemii, biologii, matematyki, fizyki, języka angielskiego  również z przedmiotów humanistycznych. Po zapoznaniu się z oczekiwaniami uczniów i rodziców –  przystąpimy do realizacji planu  edukacyjnego.

Jednocześnie pragniemy Państwa poinformować, że nauka w proponowanym wyżej  zakresie będzie  możliwa,  ponieważ już dziś uzyskaliśmy zgodę Wójta Gminy  na  zwiększoną liczbę godzin i rozszerzeń  z wymienionych wyżej przedmiotów.

Jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie uczniów,   jak też rodziców w tej  ważnej dla uczniów i naszej szkoły sprawie. Dlatego proponujemy  spotkanie nie tylko z  uczniami ale również z  rodzicami   początkiem sierpnia. Dokładny termin spotkania,  jak też inne dodatkowe informacje  będą publikowane na stronach szkoły  na bieżąco.

Pozdrawiamy i czekamy  na ciekawe propozycje.

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. prof. Stanisława Bąka w Grębowie

Krystyna Kozieja