8 grudnia 2017 r. uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Grębowie oraz zaproszeni goście ze szkół w Stalach, Krawcach i Wydrzy uczestniczyli w „Marszu Mikołajów”. Uczniowie wymienionych szkół ubrani w stroje i czapki mikołajkowe przemaszerowali ulicami centrum Grębowa na stadion LZS. Później odbył sie „Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Grębów. Zawody zostały rozegrane  systemem pucharowym:

Stale – Żupawa 2 : 0

Wydrza – Krawce 2 : 0

Grębów – Zabrnie 2 : 0

Następnie Stale, Wydrza i Grębów rozegrały mecze systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcami zostali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Wydrzy, na drugim miejscu uplasowała sie Szkoła Podstawowa ze Stalów, trzecie miejsce przypadło uczniom naszej szkoły. Na podsumowanie zawodów Pani Dyrektor Krystyna Chmura wręczyła puchary oraz piłki ufundowane przez Wójta Gminy Grębów Kazimierza Skórę.