Dnia 12.02.2020 r. uczniowie klas I – III Szkoły Filialnej w Zapoledniku uczestniczyli w interaktywnym widowisku multimedialnym pt. „Kot w butach” w Miejskim  Domu Kultury w Stalowej Woli. Bazując na popularnej  bajce  razem z dziecięcą widownią aktorzy Teatru Show „malowali” filmowe obrazy związane z historią kota w butach. W roli modeli wystąpiła widownia, odgrywając wątki zawarte w baśni. Istotą widowiska było interaktywne uczestnictwo widowni – dzieci, które wspólnymi siłami i mocą wyobraźni pisały „Kota w butach” na nowo. W charakterze pędzli do malowania użyto kamer, a paletą barw były najrozmaitsze efekty elektroniczne i montażowe. Wypełniony magią i pozytywną energią spektakl zachwycił  dzieci, a możliwość włączenia się w sceniczną akcję był dla nich bardzo miłym przeżyciem. Przedstawienie dało dzieciom możliwość obcowania ze światem teatru, a jego walory edukacyjne ukazały, jak ważna w życiu jest prawdziwa przyjaźń, odwaga i bohaterstwo.