Dnia 2 kwietnia gościliśmy uczniów z zaprzyjaźnionej szkoły w Gorzycach oraz ósmoklasistów z sąsiednich szkół (Krawce, Wydrza, Zabrnie), którzy przyjechali do nas na konkurs recytatorski pt. „Cztery pory roku w poezji”. Uczestnicy konkursu prezentowali wysoki poziom, więc jurorzy mieli spory problem z wyłonieniem zwycięzców. Ostatecznie udało się dojść do porozumienia. I miejsce przyznano Wiktorowi Stolarczykowi z Zespołu Szkół w Gorzycach. II miejsce zajęła Wiktoria Zbyrad uczennica Szkoły Podstawowej w Zabrniu. Na III miejscu uplasowała się Agata Pasek, przedstawicielka Zespołu Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Wydrzy. Wyróżnienia powędrowały do Pawła i Michała Barnasiów ze Szkoły Podstawowej w Krawcach oraz Eweliny Fiedko z Wydrzy. Naszą szkołę reprezentowały uczennice Natalia Bednarczyk i Dominika Tryk. Organizatorkami konkursu były p. Beata Grzywacz i Lucyna Skóra.