Piękna zimowa aura sprzyja zabawom na śniegu. Dlatego zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie na najładniejszego i najbardziej pomysłowego bałwana lub śniegową rzeźbę. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Po pierwsze trzeba ulepić bałwana lub śniegową rzeźbę później zrobić zdjęcie (krótki filmik) i przesłać do organizatorów. Szczegóły w regulaminie poniżej.

Regulamin:
1. Ulepiona rzeźba musi być własnoręcznie wykonana i nie może być w jakikolwiek sposób obraźliwa ani naruszać zasad dobrego wychowania.
2. Konkurs adresowany jest do uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Grębowie.
3. Komisja oceni pomysłowość wykonania zarówno bałwana, jak i jakość zdjęcia, mile widziane zdjęcia z autorami śnieżnej rzeźby. Autorzy najfajniejszych zdjęć otrzymają nagrody, a zdjęcia zostaną zamieszczone na stronie szkoły zsogrebow.pl ,w aplikacji teams Samorząd Uczniowski ZSO oraz na facebook zso. Przystąpienie do konkursu oznacza wyrażenie zgody na publikację zdjęć na powyższych stronach.
4. Do konkursu można zgłaszać jedynie zdjęcia własnego autorstwa max. 2 sztuki lub krótki filmik (15s) .
5. Na zdjęcia (filmik) czekamy do 3 lutego 2021 r.
6. Zdjęcia w formacie jpg. lub filmik prosimy przesyłać w aplikacji teams do opiekunów Samorządu Uczniowskiego – Anny Dul, Joanny Nieradka.