15 maja 2018 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Gminę Grębów reprezentowali uczniowie naszej szkoły w dwóch kategoriach: Gimnazjum – drużyna w składzie Julia Kędzia, Dominika Rutyna, Patryk Stępień, Szkoła Podstawowa – drużyna w składzie Martyna Chmielowiec, Wiktoria Kochańczyk, Tymoteusz Nurzyński, Karol Paterek. Do rywalizacji stanęło 36 zawodników. Organizatorem Powiatowego Turnieju Bezpieczeństwa w ruchu drogowym była Komenda Miejska Policji z WORD w Tarnobrzegu. Uczestnicy turnieju rozwiązywali test z wiedzy prawa ruchu drogowego i podstawowych zasad udzielania pomocy przedmedycznej. Ponadto w części praktycznej pokonywali rowerem tor przeszkód. Nasze drużyny wywalczyły czwarte miejsca. Do turnieju uczniów przygotowywała p. Halina Czerniec.