10 października 2018 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w której uczestniczyli nauczyciele, uczniowie oraz zaproszeni goście – Wójt Gminy Grębów pan Kazimierz Skóra. Montaż słowno – muzyczny zatytułowany „Wiele pozytywnych wibracji w koncercie życzeń z okazji Dnia Edukacji” przygotowali uczniowie klasy VII „b” szkoły podstawowej i klasy I liceum ogólnokształcącego. Młodzi artyści piosenką, wierszem i życzeniami uczcili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele serdeczności i ciepłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Wychowankowie w montażu słowno – muzycznym docenili pracę, trud i poświęcenie nauczycieli. Tradycją naszej szkoły tego dnia stało się też wręczenie nagród i stypendiów. Wyróżnieni nauczyciele otrzymali nagrody z rąk pani Dyrektor, a najlepsi uczniowie stypendia od pana Wójta. Wśród wyróżnionych uczniów liceum ogólnokształcącego znaleźli się:

Klasa I LO: Barnaś Adam, Florek Marek, Żaczek Maria

Klasa II LO: Bednarczyk Patrycja, Dec Aleksandra, Drelich Patrycja, Drozd Sara, Dul Katarzyna, Idec Amadeusz, Kopeć Paulina, Kułaga Szymon, Nowak Zuzanna, Pędziwiatr Patrycja, Rębisz Sylwia, Rutyna Dawid, Stępień Judyta, Wianecka Agata, Wilk Piotr

Klasa III LO: Buława Julia, Buława Klaudia, Ciba Judyta, Cygan Magdalena, Dąbek Wioletta, Hadryś Piotr, Idec Kinga, Jarosz Gabriela, Kotwica Sylwia, Kuchta Jakub, Matyka Diana, Pliszka Magdalena, Sabat Tomasz, Wasilewska Dominika, Wilk Aleksandra

Całość uroczystości została przygotowana pod kierunkiem pań: Anny Dąbek, Agnieszki Dec,  Krystyny Pliszki, Zuzanny Szymuli.