31 maja w  Szkole Filialnej w Zapoledniku uroczyście  obchodzony był Dzień Dziecka. Komitet Rodzicielski ufundował upominki, każde z dzieci otrzymało „Badmintona Plażowego”. Rodzice w klasach przygotowali słodki poczęstunek oraz pizzę dla swoich pociech. Ponadto został wynajęty JD, który prowadził gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu. Dzieci wspólnie śpiewały, tańczyły: „kaczuchy”, „makarenę”, „taniec integracyjny chocolate”. Bawiły się w przeciąganie liny, rzucanie do celu. W tym dniu Szkołę Filialną w Zapoledniku odwiedziła Pani Dyrektor Krystyna Kozieja wraz ze swoją zastępczynią P. Barbarą Bożek, częstowały cukierkami  i składy dzieciom życzenia z okazji ich święta – dużo radości, beztroskiej zabawy i bardzo dobrych ocen na świadectwie. Dzieci zostały obdarowane słodyczami  również przez Wójta Gminy Grębów. Nastrój święta był miły i pogodny. Każdy uczeń mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie.