25 stycznia 2019 roku obchodziliśmy Święto Babci i Dziadka. Z okazji tego doniosłego Święta odbyła się specjalna uroczystość, na której spotkały się dwa pokolenia Dziadków i Wnuków. Rozdano wiele zaproszeń. Wszyscy przygotowywali się starannie do tak  ważnej uroczystości. Dzieci uczyły się piosenek, wierszy, własnoręcznie wykonywały prezenty. Każde z nich chciało pokazać się czymś wyjątkowym przed swoimi niecodziennymi gośćmi. Uczniowie klasy trzeciej pod kierunkiem pań: Teresy Janeczko i Jolanty Nieradki wystąpili w montażu słowno-muzycznym pt. „Jest taki dzień”, po którym zagrali koncert życzeń „Dla Babci i Dziadziusia”. Uroczystość zakończyła się rozdaniem prezentów i wspólnym poczęstunkiem w sali gimnastycznej. Organizatorzy zadbali o piękny wystrój sali i miłą atmosferę. Nie zabrakło wspaniałych wrażeń i dobrej zabawy.