W środę, 13 marca 2022, odbędzie się charytatywny kiermasz ciast, placków, ciasteczek, babeczek i innych słodkości.

Naszym celem jest pomoc Gosi Stępień z Zabrnia, naszej byłej uczennicy, która pilnie potrzebuje wsparcia w opłaceniu operacji i pobytu w klinice w Poznaniu. Gosia założyła zbiórkę na Pomagam.pl, gdzie opisała swoją historię, zachęcamy do lektury.

Przebieg akcji:
poniedziałek – ogłoszenie kiermaszu, zgłaszanie się chętnych do upieczenia ciast, zbiórka do puszki
wtorek – potwierdzenie chęci upieczenia ciasta, nowe zgłoszenia, zbiórka do puszki
środa – sprzedaż ciast na kiermaszu.
Prosimy o przynoszenie niepokrojonych ciast na stołówkę, można do nich dołożyć paczkę serwetek lub papierowych talerzyków  🙂

Miejsce kiermaszu: naprzeciwko stołówki, kiermasz będzie czynny od 3 lekcji do wyczerpania zapasów.
Cena minimalna jednego kawałka lub jednego ciastka w zależności od wielkości i poziomu skomplikowania wypieku wynosi 3 – 5 złotych. Można płacić gotówką lub pokazać dowód wpłaty na zbiórkę Gosi na pomagam.pl
Ciasta będziemy sprzedawać na porcje.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji !!!