Jak  co roku  dla uczniów Szkoły Filialnej w Zapoledniku został zorganizowany bal karnawałowy. Starannie przygotowane przez rodziców, fantazyjne stroje ubarwiły korytarze i sale naszej  szkoły. Uczniowie chętnie bawili się na kolorowo udekorowanej sali gimnastycznej. W tym dniu  zamieniła się ona w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów, biedronek, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Bal poprowadził znany dzieciom didżej, który od pierwszych taktów skocznej muzyki zagrzewał dzieci oraz ich opiekunów do wspólnej zabawy i korowodów tanecznych. Atmosfera podczas zabawy była fantastyczna, dzieci odśpiewywały muzyczne hity takie, jak ,,Miłość w Zakopanem”, czy ,,Oczy zielone’’. Podczas imprezy odbywały się także konkursy, w których uczniowie chętnie brali udział. Dużą atrakcją okazały się być zabawy z chustą animacyjną. Dla uczniów, rodzice wraz z wychowawcami zorganizowali słodki poczęstunek i uwielbianą przez dzieci pizzę. Choć wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili i tańcom nie było końca, to czas dobrej zabawy upływał szybko. Na pewno tegoroczny bal będzie niezapomniany i długo wspominany.